o mnie

Witam serdecznie na mojej stronie! Jest mi niezmiernie miło, że tutaj trafiłaś/trafiłeś.

Mam na imię Ela i od ponad dwóch lat żyję w ciągłej podróży. Razem z moim chłopakiem Robertem Toscanerem mieszkamy na całych 8m2 czyli w samodzielnie zbudowanym przez Roberta campervanie. Podróżujemy po Europie ale przymierzamy się również na dalsze trasy. Na liczniku kilkanaście krajów i ciągle dodajemy następne.

Jak to się zaczęło?

W 2017 roku przyszła pora na radykalną zmianę w moim życiu. Marzenia o bardzo długiej podróży i życiu w drodze postanowiłam zrealizować bez odkładania na później. Zaczęłam planować samodzielną podróż, która pierwotnie miała trwać 6 miesięcy, w międzyczasie zrezygnowałam z pracy i wynajmowanego mieszkania. Życie pisze swoje scenariusze i wszystko samo się układa…

Czasami aż niewiarygodne jak 😉

W tym właśnie czasie, w trakcie planowania wyjazdu poznałam zupełnym przypadkiem Toscanera. I zamiast samotnej podróży po bezdrożach Europy swoim 4×4, wylądowałam w kamperze.  I tak się razem tułamy i jest fantastycznie!

Ten blog to takie moje miejsce, gdzie uporządkowałam swoje podróże, zarówno te kamperowe jak i te, które odbywałam przed przeprowadzką do kampera.

Zapraszam do lektury

 

Blog Toscanera:  http://toscaner.com